Okucia do szkła

 ›  › Okucia do szkła

Materac bultex 1000

Okucia do szkła

Okucia do szkła
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

okucia-do-szkla-1Wraz z pojawieniem się w sprzedaży szkła człowiek zastanawiał się, co może z niego wytworzyć. Do czego może je wykorzystać. Koncepcji było wiele – jedni produkowali domowe akcesoria, inni ozdoby. Niektórzy budowali całe budowle ze szkła, a pewna grupa skupiła się wyłącznie na drzwiach i oknach.

W nowoczesnych biurowcach szefostwo lubi widzieć swoich pracowników, pokazywać, że mają nad nimi stałą kontrolę. Ale działa to też w drugą stronę – przez szklane ściany i drzwi pracownicy mają możliwość podglądania poczynań swojego pracodawcy. Widzą, kiedy prowadzi telekonferencje, kiedy korzysta z komputera, kiedy ma spotkania z udziałowcami, czy pija poranną kawę. Atmosfera przejrzystości i jawności ma z pewnością więcej zalet niż wad. Pokazuje załodze, że wszystko w ich firmie jest wspólne, uczy ich integracji i daje poczucie przestrzeni. Człowiek zamknięty w swoich „czterech ścianach” zaczyna się szybko nudzić, przysypia, odczuwa zmęczenie. Szklane ściany rozprowadzają światło w pomieszczeniach, niwelują uczucie senności i poprawiają koncentrację, gdy człowiek wie, że ktoś może zobaczyć, nad czym pracuje.

Aby elementy szklane właściwie się prezentowały, dobierane są do nich odpowiedniej jakości i kształtu okucia do szkła. Są to między innymi rozmaite: zawiasy, wsporniki, uchwyty, zamki.

Podobne artykuły o budownictwie i nieruchomościach:

Okucia do szkła Reviewed by on piątek, Styczeń 6th, 2017 .

Wraz z pojawieniem się w sprzedaży szkła człowiek zastanawiał się, co może z niego wytworzyć. Do czego może je wykorzystać. Koncepcji było wiele – jedni produkowali domowe akcesoria, inni ozdoby. Niektórzy budowali całe budowle ze szkła, a pewna grupa skupiła się wyłącznie na drzwiach i oknach. W nowoczesnych biurowcach szefostwo lubi widzieć swoich pracowników, pokazywać,

ABOUT AUTHOR /