Małe jest piękne – aranżacja małego domu

 ›  › Małe jest piękne – aranżacja małego domu

Materac bultex 1000

Małe jest piękne – aranżacja małego domu

Małe jest piękne – aranżacja małego domu
1 vote, 3.00 avg. rating (69% score)

rp_architektura6.jpgMały dom to kilka zalet, ale także kilka wad. Przede wszystkim niewielki budynek oznacza małe koszta. Wybudowanie dużego domu czy kupno mieszkania w atrakcyjnym miejscu to kosmiczny wydatek, dlatego warto poważnie zastanowić się nad niewielkim domkiem. W taki przypadku architektura i projekt muszą stać na wysokim poziomie, aby zapewnić domownikom wygodę i komfort. To priorytet. Pomijając koszty budowy oszczędzamy na kilku różnych płaszczyznach. Mały budynek wiąże się rzecz jasna z mniejszą przestrzenią, którą trzeba ogrzać. Samo ocieplenie nieraz wystarcza do zapewnienia odpowiedniej temperatury. Ciekawym pomysłem jest również oparcie domu na ogrzewaniu kominkowym. Przy niewielkim metrażu będzie to strzał w dziesiątkę. Mały dom to także mniej prac porządkowych.
Mało miejsca to kilka kompromisów. Trzeba pogodzić się z tym, że garaż będzie musiał być wybudowany osobno. Jest to około 20 m2 potrzebnego miejsca, co w przypadku niewielkiego budynku nie wchodzi w grę. Przy złej aranżacji i zagraceniu wiąże się to także z ciasnotą.

Podobne artykuły o budownictwie i nieruchomościach:

Małe jest piękne – aranżacja małego domu Reviewed by on wtorek, Luty 16th, 2016 .

Mały dom to kilka zalet, ale także kilka wad. Przede wszystkim niewielki budynek oznacza małe koszta. Wybudowanie dużego domu czy kupno mieszkania w atrakcyjnym miejscu to kosmiczny wydatek, dlatego warto poważnie zastanowić się nad niewielkim domkiem. W taki przypadku architektura i projekt muszą stać na wysokim poziomie, aby zapewnić domownikom wygodę i komfort. To priorytet.

ABOUT AUTHOR /