Elektroniczny obieg faktur

 ›  › Elektroniczny obieg faktur

Spokojny sen pl

Elektroniczny obieg faktur

Elektroniczny obieg faktur
1 vote, 3.00 avg. rating (69% score)

elektroniczny-obieg-faktur-8Prowadzenie firmy wiąże się z obiegiem dużej ilości dokumentów, niestety najczęściej papierowych. Powoduje to liczne problemy, faktury muszą przejść przez wiele działów w firmie, zanim trafią do zaksięgowania i rozliczenia płatności, ale w trakcie tej drogi część papierowych dokumentów ginie bezpowrotnie.
Rozwiązaniem może być elektroniczny obieg faktur. Wszystkie dokumenty w firmie są skanowane zaraz po przyjściu i sortowane. Skanowanie odbywa się przy pomocy odpowiedniego oprogramowania OCR, które gwarantuje inteligentny proces skanowania i pewność prawidłowego rozpoznania wszystkich liter i cyfr na fakturze. Tak zeskanowana faktura trafia bezpośrednio do systemu finansowo-księgowego firmy i już w formie elektronicznej do wszystkich osób odpowiedzialnych za jej prawidłowe zaksięgowanie i rozliczenie.
Elektroniczny obieg faktur w firmie pozwala na zaoszczędzenie kosztów papieru i przechowywania dokumentacji, wygodę i szybkość rozliczeń. Urzędy skarbowe także akceptują taką formę obiegu faktur w firmach.

Podobne artykuły o budownictwie i nieruchomościach:

Elektroniczny obieg faktur Reviewed by on niedziela, Listopad 6th, 2016 .

Prowadzenie firmy wiąże się z obiegiem dużej ilości dokumentów, niestety najczęściej papierowych. Powoduje to liczne problemy, faktury muszą przejść przez wiele działów w firmie, zanim trafią do zaksięgowania i rozliczenia płatności, ale w trakcie tej drogi część papierowych dokumentów ginie bezpowrotnie. Rozwiązaniem może być elektroniczny obieg faktur. Wszystkie dokumenty w firmie są skanowane zaraz po

ABOUT AUTHOR /