Budowa hali

 ›  › Budowa hali

Materac bultex 1000

Budowa hali

Budowa hali
1 vote, 3.00 avg. rating (69% score)

Nowe hale widowiskowe

Każde miasto ma swój ratusz, często także budynek Urzędu Miasta, czy siedziby innych władz samorządowych. Zastanówmy się jednak, czy nie byłoby dobrze, żeby każde z nich miało także obiekty sportowe i widowiskowe?
Nasza propozycja obejmuje kompleksowe przeprowadzenie w każdym mieście powiatowym inwestycji, takiej jak budowa hali widowiskowej lub sportowej o charakterze lokalnym, a nie ogólnopolskim. Zatem ponieważ warszawski Stadion Narodowy nie kwalifikuje się do miana lokalnego obiektu, będzie też nowa Warszawska Hala Widowisk Sportowych.
Nasz projekt obejmuje także miasta Polonii zagranicznej. Wszędzie tam, gdzie żyją Polacy, chcemy docierać z pomocą w postaci rozrywki i dobrze rozumianej rywalizacji środowisk lokalnych.
Celem naszego projektu jest zbliżenie się do siebie środowisk lokalnych, ich integracja i wzmocniona instytucjonalnie socjalizacja. Może to być także szansą na rozwój wielu ludzi niedostosowanych społecznie.
Etap budowlany rozpocznie się może jeszcze w obecnym stuleciu, natomiast prace projektowe jeszcze się nie zaczęły.
W konkursie na najlepsze projekty walczą absolwenci najlepszych polskich uczelni wyższych, w tym Mysłowickiej Wyższej Szkoły Lansu i Fajansu. Byli studenci tej ostatniej bardzo optymistycznie wypowiadają się na temat swoich szans na wygraną. Twierdzą, że branża budowlana jest im dobrze znana i że ani projekt, ani też budowa hali Centrum Lansowania Rekreacji Fajansowej w Mysłowicach nie sprawi im żadnego problemu. Zresztą nikt inny nie zgłosił się do konkursu na obiekt w Mysłowicach.

Podobne artykuły o budownictwie i nieruchomościach:

Budowa hali Reviewed by on piątek, Wrzesień 15th, 2017 .

Nowe hale widowiskowe Każde miasto ma swój ratusz, często także budynek Urzędu Miasta, czy siedziby innych władz samorządowych. Zastanówmy się jednak, czy nie byłoby dobrze, żeby każde z nich miało także obiekty sportowe i widowiskowe? Nasza propozycja obejmuje kompleksowe przeprowadzenie w każdym mieście powiatowym inwestycji, takiej jak budowa hali widowiskowej lub sportowej o charakterze lokalnym,

ABOUT AUTHOR /