Architektura wnętrz

 ›  › Architektura wnętrz

Materac bultex 1000

Architektura wnętrz

Architektura wnętrz
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

rp_architektura24.jpgZawsze bardzo interesowało mnie to, w jaki sposób zaaranżować przestrzeń w mieszkaniu. Dotyczyło to nie tylko wyposażenia jako takiego, ale również ustawienia ścian czy łączenia pomieszczeń. Zresztą ogółem architektura wnętrz i operowanie przestrzenią to było to, co najbardziej mnie fascynowało.
Podobało mi się, jak za pomocą kilku prostych trików, takich jak wyburzenie ścianki albo przesunięcia drzwi można otrzymać zupełnie nową przestrzeń. Zresztą dużo na ten temat czytałam i oglądałam wiele realizacji różnych autorów. Poza tym architektura wnętrz wydawała mi się kierunkiem nie tylko rozwojowym, ale również docelowo dającym możliwość zarabiania dużych pieniędzy.
Znalazłam sobie staż w małej pracowni i tam zdobywałam szlify. Wiele się tam nauczyłam i powoli stawałam się coraz lepsza w tym, co robiłam. Wiedziałam już, że architektura wnętrz jest czymś, czym bardzo chcę się zajmować. Uważałam, że dzięki tej pracy sama mocno się rozwinę i stanę się o wiele bardziej kreatywna oraz oryginalna.

Podobne artykuły o budownictwie i nieruchomościach:

Architektura wnętrz Reviewed by on wtorek, Luty 16th, 2016 .

Zawsze bardzo interesowało mnie to, w jaki sposób zaaranżować przestrzeń w mieszkaniu. Dotyczyło to nie tylko wyposażenia jako takiego, ale również ustawienia ścian czy łączenia pomieszczeń. Zresztą ogółem architektura wnętrz i operowanie przestrzenią to było to, co najbardziej mnie fascynowało. Podobało mi się, jak za pomocą kilku prostych trików, takich jak wyburzenie ścianki albo przesunięcia

ABOUT AUTHOR /